Nyheter
    Logga in (för medlemmar)

    Styrelserna

    Borlänge Blåsorkester

    Ordförande
    - Katarina Hult 070-215 16 51 katarina.hult.1964@gmail.com
    Sekreterare
    - Maria Reyier 070-717 89 63 maria.reyier59@gmail.com
    Kassör
    - Sven-Erik Roos 070-522 07 70 roos@tuba.se
    Ledamot
    - Stig Andersson 073-743 14 36 stig_a@tele2.se
    Ledamot
    - Jenny Karlsson 073-050 65 71 jemais@gmail.com


    Falu Blåsorkester

    Ordförande
    - Torsten Bonde
    070-633 80 60 bonde.torsten@gmail.com
    Sekreterare
    - Anja Dikman
    076-929 35 64 anja@dikman.se
    Kassör
    - Lars Johanson
    070-589 21 68 falu.dack@tele2.se
    Ledamot
    - Kjell Carlsson
    070-661 42 65 kjell.carlsson01@gmail.com
    Ledamot
    - Björn Zetterwall
    070-213 17 72 bjorn.z@live.se


    Gemensam dirigent

    Ewa Lindh 070-777 67 66 ewa_lindh@tele2.se

      Den här webbplatsen använder cookies för att alla funktioner och tjänster ska fungera, samt förbättra användarvänligheten.